Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

FESTIWAL WŁÓCZYKIJ KARNET

 Gryfino

 Sala widowiskowa Gryfińskiego Domu Kultury
 ul. Szczecińska 17

  21.02.2019

 18:30

 Ceny biletów

 160 zł

13. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij" który, odbędzie się w Gryfinie w terminie od 21 lutego do 3 marca 2019 r. Przez 11 dni na gryfińskich arenach rozegra się ponad sto zarówno spektakularnych, jak i skromnych wydarzeń. Gryfino stanie się miejscem gdzie przetną się szlaki reportażystów, etnologów, alpinistów, filmowców czy miłośników turystyki rowerowej czy kajakowej. Oprócz prezentacji podróżniczych nie zabraknie koncertów, degustacji potraw, wycieczek krajoznawczych, pokazów filmów, warsztatów dla dzieci i młodzieży, gier i zabaw, ekstremalnego rajdu na orientację (dystanse 25 km i 50 km) czy legendarnego Balu Włóczykija.

REGULAMIN KARNETU

Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, spotkania autorskie, projekcje filmowe oraz degustacje potraw w ramach 13. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży "Włóczykij". Nie upoważnia do wejścia na koncerty 22,24 lutego, 1 i 2 marca, Bal Włóczykija, warsztaty oraz wycieczki. Uprawnia jednak do zniżek i pierwszeństwa zakupu na te wydarzenia. Karnet nie zawiera również opłaty startowej na rajd Włóczykij Trip Extreme. Karnet nie gwarantuje miejsca siedzącego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w Pubie u Suszka nie daje gwarancji dostania się na organizowane tam pokazy. Nie daje również gwarancji zakupu biletów na wycieczki, które związane są z limitem osób, ani na wydarzenia towarzyszące, jeśli posiadacz karnetu nie zadeklaruje udziału w nich między 16 stycznia a 5 lutego 2019. Liczba biletów na Bal Włóczykija, wycieczki i koncerty będzie ograniczona. Zainteresowanych tymi wydarzeniami prosimy o odbiór wejściówek najpóźniej do 5 lutego 2019. W innym przypadku nie ma gwarancji, że zakup będzie możliwy. Bilety na Bal Włóczykija, wycieczki oraz koncerty będą dostępne w sprzedaży od 16 stycznia 2019. Karnet jest imienny. Nie można go odstępować drugiej osobie. W przypadku złamania regulaminu i udostępniania karnetu innym osobom kupujący musi liczyć się z jego zwrotem. Osoby, które opłaciły karnety przez system rezerwacji internetowej Biletyna.pl zobowiązani są do odebrania karnetu specjalnego od pierwszego dnia trwania festiwalu w kasie festiwalu w Gryfińskim Domu Kultury. Na karnecie specjalnym trzeba należy wpisać czytelnie imię oraz nazwisko. Dane zapisane ołówkiem lub innym łatwo zmazywalnym przyborem do pisania będą nieważne. W przypadku, gdy widać będzie ślady zmiany danych, organizatorzy mają prawo odmówić wstępu na pokaz.              Kupno karnetu wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.
Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

GDK, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze