Repertuar

Komedianci, Debiutanci (2D)

Zagraliby w stand-upie lub komedii. Etienne, aktor prowadzący warsztat teatralny w więzieniu, proponuję wystawić słynną sztukę Samuela Becketta "Czekając na Godota". Początkowo niechętna grupa kilku skazanych, z czasem angażuje się w próby poważnego przedsięwzięcia. Jest jednocześnie głowo, wesoło i filozoficznie. Wspólne wycieczki poza areszt zbliżają mężczyzn. Między reżyserem i aktorami rodzi się specyficzna więź. Jej zwieńczenie nastąpi podczas premiery w Paryżu.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 lutego 20:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
01 marca 20:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
02 marca 20:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
03 marca 20:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
04 marca 19:30 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Raz, jeszcze raz (2D)

Codzienność grupki starych przyjaciół przerywa niespodziewana wizyta tajemniczej kobiety, która okazuje się narzeczoną jednego z członków dawnej paczki. Zaprasza bohaterów na wieczór kawalerski – niespodziankę dla swojego narzeczonego. Mimo wątpliwości mężczyźni przyjeżdżają do rodzinnego Sopotu, aby dowiedzieć się, że ich kolega... nie żyje. Powrót do rodzinnego miasta ożywia stare animozje i liczne wspomnienia. Nieumyślnie krzyżują plany lokalnego półświatka i wpadają w coraz większe tarapaty.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 lutego 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
01 marca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
02 marca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
03 marca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Scooby-Doo! (2D/dubbing)

W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. "Scooby-Doo!" pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną "apsokalipsę". Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.
opis dystrybutora kino

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 lutego 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
01 marca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
02 marca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
03 marca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
04 marca 15:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet