Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

Ciemno, prawie noc (2D)

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra. Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas…

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
05 kwietnia 18:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
06 kwietnia 18:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
07 kwietnia 18:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
08 kwietnia 18:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
09 kwietnia 18:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Corgi, psiak Królowej (2D/dubbing)

Pomerdana animowana komedia z psich wyższych sfer!

Film twórców takich hitów jak „GNOMEO i JULIA”, „ŻÓŁWIK SAMMY” i „MAŁA WIELKA STOPA”.

Szalone przygody, nie tylko angielski humor i bohaterowie, których nie sposób nie pokochać!

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez gromadę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo warczeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

 
Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 marca 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
01 kwietnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
02 kwietnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
03 kwietnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
04 kwietnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Jak wytresować smoka 3 (2D/dubbing)

Kolejne szalone przygody Czkawki, Nocnej Furii, Szczerbatka i innych postaci z przebojowej serii filmów animowanych „Jak wytresować smoka”.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
05 kwietnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
06 kwietnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
07 kwietnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
08 kwietnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
09 kwietnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Koncert Premier Teatru Tańca EGO VU

Koncert Premier Teatru Tańca EGO VU to coroczna prezentacja nowych produkcji gryfińskiego zespołu tańca współczesnego. Dwa bliźniacze koncerty zaprezentują choreografie autorstwa nie tylko szefowej Elizy Hołubowskiej, ale także tancerzy zespołu. Koncertom towarzyszyć będą wystawy prezentujące artystów innych dziedzin sztuki.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 marca 18:00 Gryfino, Sala widowiskowa Gryfińskiego Domu Kultury
BILETY
30 marca 18:00 Gryfino, Sala widowiskowa Gryfińskiego Domu Kultury
BILETY

Kurier (2D)

Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

Nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów „Jack Strong” i „Pitbull. Ostatni pies” to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski:

„Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili, opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych” – Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta „Kuriera”.

Producentami wysokobudżetowej produkcji są: Muzeum Powstania Warszawskiego – inicjator przedsięwzięcia oraz Scorpio Studio – współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”, którego na dużym ekranie obejrzało blisko 1,2 miliona widzów.

Pośród międzynarodowej obsady filmu zobaczymy wschodzące nazwiska nowego pokolenia: odtwórca głównej roli Philippe Tłokiński („Belfer” w reżyserii Łukasza Palkowskiego) i Patrycja Volny („1983” – pierwszy polski serial Netflixa) oraz plejadę polskich gwiazd: Tomasz SchuchardtAdam WoronowiczZbigniew ZamachowskiMirosław BakaRafał KrólikowskiGrzegorz Małecki i Jan Frycz.

Mecenasem filmu „Kurier” jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Patronem Akcji Edukacyjnej jest Wydawnictwo Nowa Era.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 marca 18:40 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
01 kwietnia 18:40 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
02 kwietnia 18:40 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
03 kwietnia 18:40 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
04 kwietnia 18:40 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Mia i biały lew (2D/dubbing)

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 marca 16:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
01 kwietnia 16:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
02 kwietnia 16:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
03 kwietnia 16:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
04 kwietnia 16:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Monument (2D)

Monument to hipnotyczna i przerażająca opowieść o grupie studentów hotelarstwa, którzy późną nocą przybywają do tajemniczego hotelu, by odbyć w nim praktyki. Szybko okazuje się, że miejsce nie należy do zwyczajnych. Despotyczna menadżerka pozbawia bohaterów imion i zmusza ich do wykonywania niezrozumiałych czynności. Choć studenci orientują się, że coś jest nie tak, nie wiedzą, że w hotelu czas jest względny, a przestrzeń staje się figurą niemożliwą.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
31 marca 20:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
01 kwietnia 20:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
02 kwietnia 20:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
03 kwietnia 20:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
04 kwietnia 20:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

O psie, który wrócił do domu (2D/dubbing)

Poruszająca historia Belli, psa, który pokonał 400 mil, by odnaleźć swego ukochanego właściciela.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
05 kwietnia 17:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
06 kwietnia 17:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
07 kwietnia 17:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
08 kwietnia 17:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
09 kwietnia 17:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Śmierć nadejdzie dziś 2 (2D/napisy)

Jessica Rothe, gwiazda filmu „Śmierć nadejdzie dziś”, powraca jako główna postać drugiej części horroru, za którego produkcję odpowiada wytwórnia Blumhouse („Split”, „Uciekaj!”, „Noc oczyszczenia”).

Pierwsza część stała się niespodziewanym hitem, fani gatunku pokochali film za niespodziewane zwroty akcji oraz humor. Tym razem Tree (Rothe) odkrywa, że umieranie każdego dnia na nowo było znacznie łatwiejsze niż niebezpieczeństwa, które kryją się w zwykłym życiu.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
05 kwietnia 20:50 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
06 kwietnia 20:50 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
07 kwietnia 20:50 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
08 kwietnia 20:50 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
09 kwietnia 20:50 Gryfino, Kino Gryf
BILETY