Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Repertuar

1800 GRAMÓW (2D)

Polska2019/105min.Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
15 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
16 listopada 15:40 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
16 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
17 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
17 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
18 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
18 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
19 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
19 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
25 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
26 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
27 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
28 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Baranek Shaun Film. Farmageddon (2D/dubbing)

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
12 listopada 16:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
15 listopada 14:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
16 listopada 12:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
17 listopada 12:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
18 listopada 14:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
19 listopada 14:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Czarownica 2 (2D/dubbing)

Angelina Jolie powraca w roli Czarownicy, jednej z najbardziej fascynujących postaci Disneya!

W 2014 roku zadebiutowała na ekranach polskich kin „Czarownica”, film opowiadający historię Diaboliny, która była kiedyś dobrą i piękna dziewczyną, jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej serce w kamień i skłoniła do rzucenia klątwy na księżniczkę Aurorę. „Czarownica 2” kontynuuje tę opowieść, ukazując skomplikowane relacje pomiędzy Diaboliną a dorosłą już Aurorą, które wspólnie będą musiały zmierzyć się z silnymi przeciwnikami w walce o ocalenie wrzosowisk i żyjących na nich magicznych stworzeń.

Obok Angeliny Jolie w filmie zobaczymy m.in. Ellę Fanning i Michelle Pfeiffer.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
12 listopada 17:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
15 listopada 16:15 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
16 listopada 13:40 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
18 listopada 16:15 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
19 listopada 16:15 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Dzięki Bogu (2D/napisy)

Bohaterami „Dzięki Bogu” są trzej mężczyźni, którzy postanawiają zmierzyć się z demonami przeszłości. Próbują postawić przed wymiarem sprawiedliwości księdza, który molestował ich w dzieciństwie i wciąż pracuje w strukturach kościelnych. Alexandre (Melvil Poupaud, znany z takich filmów, jak „Na zawsze Laurence” Xaviera Dolana, „Czas, który pozostał” Ozona czy „Nad morzem” Angeliny Jolie) mieszka w Lyonie z żoną i pięciorgiem dzieci. Jest przykładowym katolikiem. Pewnego dnia przez przypadek odkrywa, że kapłan, który go wykorzystał kiedy był harcerzem, nadal pracuje z nieletnimi. Postanawia podjąć działania. Wkrótce dołączają do niego dwie inne ofiary księdza: François i Emmanuel. Jednak konsekwencje ich odważnej decyzji nie pozostaną bez szwanku.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
12 listopada 20:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Jak poślubić milionera (2D)

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedź już wkrótce w kinach. 

W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz, Katarzyna Kwiatkowska.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 listopada 16:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
30 listopada 16:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
01 grudnia 16:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
02 grudnia 16:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
03 grudnia 16:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
06 grudnia 18:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
07 grudnia 15:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Kult. Film (2D)

Film dokumentalny zawierający wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały zakulisowe z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwy, emocjonujący i wyczekiwany film o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen i grupy i jej zupełnie niespotykanej nigdzie indziej więzi z fanami.

[opis dystrybutora kino]  

 

 

Opowieść o zespole KULT, którego sukces w dużej mierze opiera się na idei "Twoje słowo jest prawdą", będącej jednocześnie tytułem ich piosenki. Możesz tę prawdę kochać lub jej nienawidzić, ale nie możesz przejść obok niej obojętnie. KULT - moc twórcza, zdolność przyciągania tłumów, cztery dekady na polskiej scenie muzycznej i status jednego z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich zespołów rockowych w historii gatunku. Naturalnym środowiskiem dla muzyków jest podróżowanie. Stąd podróż stanowi ramy narracyjne tej opowieści. To element ich codziennego życia.

[opis festiwalowy]   reżyseria: Olga Bieniek premiera: 22 listopada 2019 (Polska) 14 października 2019 (świat)

 

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
30 listopada 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
01 grudnia 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
02 grudnia 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
03 grudnia 18:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Obywatel Jones (2D/napisy)

Młody dziennikarz Gareth Jones (James Norton) zyskał sławę, pisząc artykuł o swoim spotkaniu z Adolfem Hitlerem, zaraz po przejęciu przez niego władzy w 1933 roku. Teraz ambitny Walijczyk przymierza się do kolejnego wielkiego tematu – gwałtownej modernizacji Związku Radzieckiego. Chcąc gruntownie zbadać sprawę, reporter decyduje się na podróż do Moskwy, aby przeprowadzić wywiad ze Stalinem. Na miejscu poznaje młodą dziennikarkę Adę Brooks (Vanessa Kirby), pracującą dla Waltera Duranty’ego (Peter Sarsgaard), dzięki której odkrywa, że prawda o stalinowskim reżimie jest brutalnie tłumiona przez sowieckich cenzorów. Słysząc zatrważające plotki na temat wielkiej klęski głodowej w ZSRR, Jones udaje się w samotną podróż przez Ukrainę. Dziennikarz staje się naocznym świadkiem tragedii Hołodomoru. Miliony ludzi umierają z głodu, podczas gdy tony zboża sprzedawane są za granicę, by sfinansować proces industrializacji radzieckiego imperium. Po powrocie do Londynu, Jones pisze artykuł ukazujący horror, którego doświadczył. Publikacja jest wyciszana, a jej autentyczność podważana przez zachodnich dziennikarzy, pozostających pod wpływem Kremla. Pomimo śmiertelnych pogróżek, Gareth nie ustaje w walce o prawdę. Swoimi odkryciami postanawia podzielić się z młodym, aspirującym pisarzem – George’em Orwellem.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
26 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
27 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
28 listopada 20:20 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Rodzina Addamsów (2D/dubbing)

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku, a także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 listopada 14:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
26 listopada 14:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
27 listopada 14:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
28 listopada 14:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
30 listopada 13:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
01 grudnia 13:00 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Salma w krainie dusz (2D/dubbing)

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę. Wkrótce ona i jej przeszywani bracia, Jorge i Pedro, rozpoczną niezwykłą wyprawę, która przeniesie całą trójkę w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych, głęboko ukrytych zdolnościach. Mocach, o których nie miała dotąd pojęcia.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 listopada 14:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
30 listopada 14:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
01 grudnia 14:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
02 grudnia 14:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
03 grudnia 14:45 Gryfino, Kino Gryf
BILETY

Ukryta gra (2D)

Lata 60., amerykański sen zamienia się w koszmar, radzieckie wojska płyną w stronę Kuby, Chruszczow grozi atakiem nuklearnym. Napięcie między USA a ZSRR sięga zenitu. W Warszawie do szachowej rozgrywki przygotowuje się dwóch graczy: Amerykanin i Rosjanin. Nie będzie to zwykły mecz. Co wydarzy się podczas tego spotkania? Kto okaże się prawdziwym zwycięzcą? Jedno jest pewne: Joshua Mansky rozegra pojedynek, w którym stawką jest ratowanie ludzkości przed nuklearną zagładą.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 listopada 16:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
26 listopada 16:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
27 listopada 16:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY
28 listopada 16:30 Gryfino, Kino Gryf
BILETY