Repertuar

Cruella (2D/napisy)

Film opowiada o buntowniczych początkach jednego z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej Cruelli de Mon. Akcja "Cruelli" rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 czerwca 20:10 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
26 czerwca 20:10 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
27 czerwca 20:10 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
28 czerwca 19:45 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
29 czerwca 19:45 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Godzilla vs. Kong (2D/napisy)

Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 lipca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
03 lipca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
04 lipca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
05 lipca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
06 lipca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Kapitan Szablozęby i magiczny diament (2D/dubbing)

Kapitan Szablozęby i jego załoga poszukują magicznego diamentu, który – jak głosi legenda – może spełnić każde życzenie. Piraci podejrzewają, że miejsce ukrycia klejnotu znane jest chłopcu o przydomku Paluch. Kiedy porywają go morscy rozbójnicy, na pomoc przychodzi mu jego najlepsza przyjaciółka, Weronika i w męskim przebraniu zaciąga się na statek Kapitana Szablozębego. Razem przeżyją mnóstwo niesamowitych przygód, bo na magiczny diament apetyt ma też zły czarownik Maga Khan. Kto pierwszy odnajdzie magiczny skarb i zdobędzie bezcenną moc urzeczywistniania marzeń? Przekonajcie się sami!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 czerwca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
26 czerwca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
27 czerwca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
28 czerwca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
29 czerwca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Krudowie 2: Nowa era (2D/dubbing)

W 2013 roku świat poznał pierwszą prehistoryczną rodzinę, Krudów. Nominowana do Oscara® komedia o tym, jak Krudowie radzą sobie w świecie, który nieustannie się zmienia, przyciągnęła do kin tłumy, przypominając nam, jak ważna w życiu każdego człowieka jest rodzina oraz… jak – wbrew pozorom – ewolucja nie zmieniła nas tak bardzo, jak mogliśmy przypuszczać.

Niedługo poznamy nowe przygody Krudów w zupełnie nowej odsłonie filmu. Krudowie przetrwali do tej pory sporo niebezpieczeństw i katastrof, ale teraz staną przed największym wyzwaniem: inną rodziną...

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina: Bettermanowie.

Bettermanowie (z naciskiem na „better”) - ze swoim wyszukanym domkiem na drzewie, niesamowitymi wynalazkami i nawadnianymi hektarami upraw smacznych owoców - znajdują się kilka stopni powyżej Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy przyjmują Krudów jako pierwszych gości na świecie, wkrótce narastają napięcia między rodziną jaskiniową a rodziną współczesną.

Gdy szanse na dobre relacje wydają się stracone, nowe zagrożenie popchnie obie rodziny do wyjścia poza ów bezpieczny mur i zmusi do zaakceptowania różnic i stworzenia wspólnej przyszłości.

W wersji anglojęzycznej głosu postaciom udzielą m.in. laureaci Oscara® Emma Stone i Nicolas Cage oraz Ryan Reynolds.

TWÓRCY FILMU:

Reżyseria: Chris Sanders, Kirk DeMicco

Produkcja: Kristine Belson, Jane Hartwell

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 czerwca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Luca (2D/dubbing)

"Luca" to najnowsza animacja studia Disney/Pixar, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 lipca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
03 lipca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
04 lipca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
05 lipca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
06 lipca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Ludzki głos (2D/napisy)

Kobieta prowadzi ostatnią rozmowę telefoniczną z kochankiem, który planuje poślubić inną kobietę.

Filmowi towarzyszy arcyciekawa rozmowa, w której reżyser i jego nowa muza dopowiadają ten wątek. Rozdzieleni przez pandemię, ze swoich domów mówią o pracy nad filmem, miłości do kina, inspiracjach i – wspólnych! – planach na niedaleką przyszłość.

30 min. film + 45 min. rozmowa

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 czerwca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
29 czerwca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Miasto (2D/oryginalny)

Samotny Detektyw przybywa do miasta, by rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa. Szybko staje się pionkiem w grze, toczonej między lokalnym gangsterem – Wielkim, a Profesorem – twórcą epokowych wynalazków. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, kiedy stróż prawa poznaje Piosenkarkę – obiekt pożądania zarówno Profesora, jak i Wielkiego. Wkrótce miasto i jego ulice staną się świadkami nieprawdopodobnych wydarzeń, a sam Detektyw odkryje zaskakującą prawdę o samym sobie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 lipca 20:15 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
03 lipca 20:15 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
04 lipca 20:15 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
05 lipca 20:15 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
06 lipca 20:15 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Skąd się biorą sny (2D/dubbing)

Co się dzieje w głowie, kiedy śpimy i jak powstają sny? Czy da się wejść do cudzych fantazji i przeżyć tam najbardziej niesamowitą przygodę, jaką można sobie wyobrazić? O tym przekona się dzielna bohaterka nowej animacji w reżyserii Kima Hagena Jensena – twórcy zwariowanych i rozśpiewanych postaci z przeboju „Disco Robaczki”. Czas na prawdziwą jazdę bez trzymanki, jaka nawet Wam się nie śniła!

Spokojne życie Minny komplikuje się, kiedy poznaje swoją przyrodnią siostrę Jenny a ich ojciec postanawia, że zamieszkają wszyscy w jednym domu. Nieznośna dziewczynka daje się we znaki, ale Minna nie zamierza jednak dawać za wygraną i próbuje zrobić wszystko, aby pozbyć się małej intruzki. Przypadkowo pewnej magicznej nocy odkrywa niesamowitą krainę, w której powstają sny. Poznaje tam zwariowanych konstruktorów, którzy stają się jej przyjaciółmi i uczą ją tajników swojej pracy. Dzięki nim Minna wpada na genialny pomysł. Planuje stworzyć dla siostry sen, który wystraszy niesforną dziewczynkę raz na zawsze. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli. Minna wpada w panikę i decyduje się wkroczyć do zaprojektowanego przez siebie świata snów, aby ruszyć Jenny na ratunek. Ta przygoda przejdzie wszystkie najśmielsze wyobrażenia!

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
02 lipca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
03 lipca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
04 lipca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
05 lipca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
06 lipca 14:20 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Śniegu już nigdy nie będzie (2D)

Zdobywca nagrody specjalnej Fundacji "Persona, lavoro, ambiente" za film o tematyce dotyczącej środowiska lub pracy na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się on - atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od "gorszego" świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności żeni odmienią życie każdego z nich.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 czerwca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

Tom & Jerry (2D/dubbing)

Jeden z najbardziej uwielbianych pojedynków w historii powraca w filmie Tima Story’ego Tom & Jerry. Jerry obiera sobie za mieszkanie najlepszy hotel w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”. Tym samym zmusza zdesperowaną organizatorkę wesela do zatrudnienia Toma w celu pozbycia się gryzonia. Istna bitwa między kotem a myszą, do której dochodzi, może jednak zrujnować jej karierę, ceremonię, a być może nawet sam hotel. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: otóż przeciw całej trójce spiskuje diabolicznie ambitny pracownik. Nowa wielkoekranowa przygoda Toma i Jerry’ego to robiąca wrażenie mieszanka klasycznej animacji i gry aktorskiej. Film wyznacza nowy etap w życiu tych słynnych bohaterów, zmuszając ich do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
25 czerwca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
26 czerwca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
27 czerwca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
28 czerwca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
29 czerwca 16:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet

W jak morderstwo (2D)

Spokojną podkową leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda, gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek sikora. Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa - ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery "w", należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 czerwca 20:15 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
25 czerwca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
26 czerwca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet
27 czerwca 18:00 Gryfino, Kino Gryf kup bilet